Pille Alaver

Holistilise regressiooni terapeut

Minust

Minu elu motoks on: “Armastan seda, mida teen ja teen seda, mida armastan!” Suhtun kirglikult ja aupaklikult terapeudi töösse, praktiseerin selles ametis 2017.a algusest. Olen valmis Sulle olema usaldusväärseks abiliseks hingehaavade tervendamisel ja enesearengu põneval teekonnal.

Lisainfo

Haridus

Kutsetunnistus nr 138383

Haapsalu I Keskkool
Tallinna 19. Tehnikakool
EV Politseiakadeemia
Sisekaitseakadeemia
Tallinna Ülikool
Holistika Instituut
1985-1988
Meesterätsep 1988-1990
Politseiametniku eriala, keskeriharidusega juristi kutse 1990-1992
Politsei eriala 2002-2006
Organisatsioonikäitumise spetsialiseerumine militaarsetele ja paramilitaarsetele organisatsioonidele 2006-2008
Holistilise regressiooni terapeut 2013-2018

1985
1988
1990
2002
2006
2013

Minust

Nägin ilmavalgust 1970.a paastumaarjapäeval Läänemaal, minu lapsepõlv möödus metsade vahel ja mere ääres.

Juba 15 aastasena soovisin saada psühholoogiks, kuid elutee viis mind teistele radadele ning tunnen, et mul on praegu terapeudina hoopis rohkem pakkuda. Tean, et terapeudi töö raudvaraks on aitaja enda elukogemused ja elatud elu. Minu varasalve mahuvad lisaks rikkalikule elukogemusele ka erinevad rollid: olen töötanud nii keskastmejuhina, kui olnud alluv. Üks olulisim on olnud ema roll nüüdseks juba täiskasvanud pojale.

Olen kogenud erinevaid suhtemustreid, läbi põlenud ja otsinud abi antidepressantidest, pean ennast kaassõltuvusest tervenenuks.

Olen kuulunud erinevatesse usuorganisatsioonidesse, otsinud mitmelt poolt vastuseid, kuidas elada täisväärtuslikult, leida head suhet iseenda ja oma lähedastega.

Minu senine tööelu on ligi 30 aasta jooksul möödunud kriminaalpolitseinikuna isikuvastaseid kuritegusid uurides. Põnev töö on mind kokku viinud keeruliste olukordadega, kus olen kõrvalt näinud, kuidas lähisuhtevägivald laastab inimeste elusid ja keerulised suhted peres viivad traagiliste tagajärgedeni. Olen uurinud laste enesetappude põhjuseid ning näinud lähedaste leina.

Samuti olen olnud Eestis esimese laste seksuaalkuritegude uurimise üksuse looja ja juht ning seetõttu näinud, kuidas inimesed kannavad endaga kaasas aastakümneid tagasi juhtunud traumasid, oskamata neist lahti lasta. Täna terapeudina tean, mis peab juhtuma selleks, et ohver oma eluga jälle järjele saaks ning oskan olla talle teejuhiks. 2009.a tunnustas Eesti Vabariigi president minu tööd Eesti Punase Risti V klassi teenetemärgiga.

Käisin 2014. aastal Afganistanis politseimissioonil ja tegelesin Kabuli politseijaoskondades inimõiguste küsimustega, mis olid seotud naispolitseinike ja kinnipeetutega. Puutusin kahel korral väga lähedalt kokku enesetaputerroristide poolt organiseeritud rünnakutega ning seetõttu pole mulle ka sõjameeste kogemused võõrad. Isiklike läbielamiste põhjal ehk mõistan nende hinges toimuvat paremini ning saan aidata neil läbielatust terveneda.

Pean end tundlikuks elamuste otsijaks, loodus on mulle siiani hea maandaja. Võimalusel avastan kaugeid maid ja tantsin kuis jaksan. Ammutan jõudu erinevatest vaimsetest praktikatest, kas selleks on siis tulistel sütel kõndimine, pimeda ruumi rituaalis arenemine, teadliku suremise retriidil osalemine või hoopis midagi uut. Uudishimuliku inimesena olen alati teel ja midagi õppimas. Olen tutvunud reiki, kristalltreiki, tantrateraapia, Accsess Barsi, metafoorikaartide, tuleviku loomise ja mitmete teiste abistavate tehnikatega.

Minu elu motoks on: “Armastan seda, mida teen ja teen seda, mida armastan!” Suhtun kirglikult ja aupaklikult terapeudi töösse, praktiseerin selles ametis 2017.a algusest. Olen valmis Sulle olema usaldusväärseks abiliseks hingehaavade tervendamisel ja enesearengu põneval teekonnal.

Oled väga oodatud!