Kliendid räägivad

Teadvustan nüüd, kuidas edasi käituda suheldes vanematega või siis teiste inimestega, kellega pole lihtne rääkida. Saan aru, et ei pea olema alati kaitsepositsioonis, kuid siiski tuleb enda eest seista. See kõik aga tuleb läbi praktika. Enda esiletõstmine tekitab hea tunde ja arusaamise, et ma ei pea nii palju südamesse võtma teiste inimeste tundeid ja mõtteid. See tekitab kergust ja enesekindlust.

Terapeudist: Meil tekkis kohe hea side, tundsin, et saan teda usaldada. Ta oli meeldiv, hooliv, tähelepanelik, südamlik ja väga põhjalik. Valmistus igaks seansiks hoolega ning pidas kellaajast kinni. Kui mu mõtted liiga uitama läksid, siis oskas ta väga viisakalt mind teema juurde tagasi tuua.

Naine, 41 aastat

Peale teraapiat olen tunduvalt rahulikum, teised inimesed ei ärrita mind enam niivõrd palju ning nende arvamus ei ole minu jaoks enam nii oluline. Saan aru, et kõik inimesed on erinevad ning mina ei sõltu neist. Samuti ei suhtle ma enam nii palju inimestega, kes on nii-öelda energia röövijad. Saan aru, kui minuga halvasti käitutakse ning ei lase ega soovi neid inimesi enda lähedale.

Pille on: rahulik, keskendunud, tasakaalukas, konkreetne, sõbralik.

Naine, 27 aastat

Hakkan vabanema oma häbi-ja süütundega segunenud koormast, mis sai alguse vähemalt 6a lapse eluperioodist. Emotsionaalne läbimurre toimus sisemisel rännakul - „Kus kohast sai ebakindlus alguse?“

Terapeut oli empaatiline, soe, südamlik, pingevaba, julge, intelligentne.

Naine, 39 aastat

Sain täpse ülevaate, et millega ma oma elus tegelema pean ja suuniseid, kuidas oma elu parandada. Usun nüüd, et suudan oma elu paremini nautima hakata.

Pille Alaver oli väga mõistev, soe, kaastundlik ja oskas tutvustada mulle teistsugust vaatenurka.

Naine, 30 aastat

Asendasin vanad mõttemustrid uutega!

Terapeut oli professionaalne, empaatiline, tark, sõbralik, toetav.

Naine, 43 aastat

Arvan, et terapeut andis oma parima. Ta oli tähelepanelik, keskendunud, kannatlik, rahulik, toetav, mõistev, soe. Mõistsin kohe, et ta on südamega asja juures. Sain alati väga põhjalikku tagasisidet.

Naine, 55 aastat

Olin seansside ajal alati „kohal“ ja tegime terapeudiga koostööd. Seega sain võimaliku parima tulemuse, mis sellel ajal ja nende tunnete-mõtetega võimalik oli.

Terapeut oli hooliv, mõistev, „tagant torkiv“, oskas hästi juhendada ja tagas turvalise tunde.

Naine, 49 aastat

Oskan paremini oma tundeid märgata, neid paremini väljendada ja olla rohkem empaatiline.

Pille on väga vahetu ja oskab suunata või teisisõnu klienti rääkima panna, ka siis kui ennast on raske väljendada.

Mees, 40 aastat

Kõige olulisem oli minu jaoks iseenda parem mõistmine ja eneseväärikuse tõstmine.

Pille Alaver on väga professionaalne, mõistev, suure kogemusepagasiga, soe ja südamlik inimene, mõistis minu probleeme ja takistuste puhul aitas nendest edukalt välja tulla.

Naine, 24 aastat

Positiivsete muutustena pärast seansse märkasin, et minu enesekindlus, positiivne mõtlemine ja teadlikkus on suurenenud. Minu analüüsivõime on täpsem. Tänu teraapiale leidsin oma korduvate käitumismustrite algolemuse ja põhjused. Kõik seansid olid minu jaoks olulised.

Mees, 50 aastat