Holistilise regressiooniteraapia üksikseansid

Üksikseansid sobivad neile, kes soovivad küll muutust, kuid eelistavad nii ennast kui oma elu muuta aeglaselt ja ettevaatlikult. Võib-olla Sa isegi ei tea täpselt, millist muutust soovid, lihtsalt tunned rahulolematust. Samuti sobib kohtumine neile, kes on juba läbinud holistilise neliku või varasemalt kokku puutunud sisemaailmas rändamise ja sügavama teraapiaga.

Holistilise regressiooniteraapia seanss koosneb sissejuhatavast vestlusest ja rännakust või kasutan mõnda muud tehnikat (lapitööd, metafoorikaarte). Alati saad kaasa märkmed Sinu sisemisest rännakust.

Holistilisele seansile tullakse enamasti kindla eesmärgiga midagi lahendada, uurida või avastada. Selleks võib olla seksuaalne ärakasutamine, posttraumaatiline stress, füüsiline haigus, probleemne paarisuhe, lahendamata lein, erinevad psüühilised üleelamised. Kohtumine on piisavalt pikk ja mahukas, et seda kasutada regulaarse enesearengu võimalusena, arutledes vahepeal elus toimunud olukordade üle või planeerida tulevasi elumuutusi.

Holistilise regressiooniteraapia seanss (2,5 kuni 3 tundi): 100 €

Holistilise regressiooniteraapia seanss peale neliku läbimist 90 €
Tasuda on võimalik sularahas ja ülekandega.

Broneeri aeg

Holistilise regressiooniteraapia lühiseanss

Pooleteise tunni pikkune kohtumine sobib nii teraapia alustamiseks, jätkukohtumiseks kui regulaarseks teraapiakohtumiseks. Sobib hästi kliendile, kes tuleb uurima kindla probleemi põhjust. Kohtumine sobib suurepäraselt neile, kes on läbinud holistilise neliku või varasemalt kokku puutunud sisemaailmas rändamise ja sügavama teraapiaga.

Holistilise regressiooniteraapia lühiseanss (1,5 tundi): 60 €
Tasuda on võimalik sularahas ja ülekandega.

Broneeri aeg

Konsultatsioon

Tunni pikkune kohtumine sobib inimesele, kes soovib teraapia kulgemise kohta saada infot otsustamaks, kas holistiline regessiooniteraapia on just tema jaoks parim valik. Kohtumisel saad põhjalikumalt teada, milline teraapiavorm on Sinu jaoks parim soovitud eesmärkideni jõudmiseks (nelik, üksikseansid, regulaarsus). Sul on hea võimalus tunnetada, kas meievaheline kontakt soodustab edukat koostööd.

Konsultatsioon (kuni 1 tundi): 50 €
Tasuda on võimalik sularahas ja ülekandega.

Broneeri aeg

Hinnasoodustus õpilastele, pensionäridele, politseinikele ja kaitseväelastele 20%!